Bolesność kolana u dziecka po upadku

Witam , wczoraj w szkole moja siostrzenica przewrocila sie na schodach i uderzyla sie w kolano. Ma tylko malego siniaka, ale boli ja ta noga i kuleje. Nie ma nogi opuchnietej ani nic , nie zgina tak jak wczesniej i do konca tez nie moze wyprostowac. Czy to przejdzie? Jak leczyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Bez badania nie można nic powiedzieć.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę jechać z dzieckiem do lekarza, konieczne moze byc wykonanie rtg stawu kolanowego.
Pozdrawiam