Bolesność kolana przy poruszaniu i dotyku

podczas gry w pilke zaczelo mnie bolec kolano.mecz dogralem do konca ,najbardziej bolalo na drugi dzien. kolano nie spuchlo nie mam krwiaka a boli mnie np.jak jade dluzej samochodem i wstaje z za kierownicy lub jak sie podnosze z siedzenia kak zaczynam chodzic bol powoli ustaje zginam noge bez problemu przy lekkim bolu od wewnetrznej strony, jak nacisne palce troche boli ,czy to wiazadlo a moze przyczep miesnia ? ale chybaa tylko naciagniecie usg dopiero za 10 dni moge zrobic prosze o pomoc

Witam. Opisane objawy wydają się być wynikiem uszkodzenia, a najprawdopodobniej tylko nadwerężenia więzadeł. Proszę oszczędzać nogę i wykonać usg w wyznaczonym terminie.