Skręcenie nogi i promieniujący ból

31.06 skrecilam noge, lekarz zalecil lawetke na 7 dni. Noga nie byla zlamana, mam lekko naderwane sciegna. Dzis lekarz ze wzgledu na bol podczas badania zalecil mi dodatkowe usg mowiac ze "moze byc naruszone wiązało"ktore rzadko przy takich urazach jest naruszane". Bol promieniuje od kostki w gore. Dodam ze przy naciskaniu kosc przy duzym palcu od stopy też boli, ale wlasnie od strony kostki po przeciwnej stronie.o jakie wiazadlo moze chodzic oraz czy to normalne ze noga caly czas dretwieje?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzięć. proponuję udac się do lekarza ortopedy.