Ból nogi a trening piłki nożnej

witam. moim problemem jest rzadki bol nogi. noga mnie boli w roznych miejscach i te bole rowniez sie roznia , a wszystko sie zaczelo jak po meczu(gram w pilke nozna) kucnolem i cos jakby mi strzyknelo od wewnetrznej strony kolana . W ta sama noc bolalo, nawet budzilem sie z bolu w nocy, a teraz jedynie o wiele mniejszy bol i raczej rzadko

Witam, możliwe że ma Pan uraz łąkątki ale bez badania stawu i struktur około stawowych się nie obejdzie. Sugeruję wizytę u ortopedy z USG. Pozdrawiam -Tomasz Chomiuk - fizjoterapeuta - Warszawa