Bóle nóg u 7-latka po grze w piłkę nożną

Moj syn ma 7 lat I zaczal chodzic na pilke nozna. Po pierwszych zajeciach mial bole w lydce, nie spal w nocy bo go bolalo. Do szkoly chodzi na palcach bo nie moze postawic pelnej stopy. Jednak gdy wraca do Domu idzie normalnie. Trwa to juz 3 tygonie. Jeden Lekarz powiedzial ze to bol spowodowany tym ze jego miesnie rosna a inny ze naciagnal sciegno w prawej nodze. Nie wiem co mam robic I jak moge mu pomoc. Bardzo prosze o porade specjalisty.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane kontuzją. Wskazana jest wizyta u lekarza ortopedy.