Złamanie pięty u 31-latka

Witam mam 31 lat 17 wrzesnia tego roku zlamalem piete lewej stopy 17 listopada mialem sie zglosic na obserwacje,czy zdejma gips czy jeszcze nie.Nie poszedlem poniewaz niemam ubezpieczenia juz od tygodnia zaczalem normalniw chodzic z gipsem nieboli mnie,wiem ze to nierozsadne ale chce sam dzis gips sciagnac i niewiem czy stabilizator pomoze? Sytuacja jest taka ze niemoge isc do lekarza prosze o porade co robic

Lek. Tomasz Budlewski

powyższe postępowanie jest bardzo nie rozsądne i radze udać się do lekarza prywatnie.