Uczucie pełności, wzdęcia, mdłości i puste odbijanie

Witam od pewnego czasu dokuczają mi różne objaey z przewodu pokarmowego między innymi uczucie pelnosci wzdec w nadbrzuszu mdlosci puste odbijanie a czasami odbijanie jakimś kwasem nie raz gorzki smak w ustach.Czesto rano po herbacie miewam odruchy wymiotne przez które śniadanie i herbata mi się cofa tak jak by ulewanie.Niekiedy burczy mi w brzuchu ściska w zoladku oraz uczucie takiego palenia ciepła w nadbrzuszu. Odczuwam rozpieranie w zoladku nadbrzusze się powiększa po srodku tak nad pepkiem

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badańiu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.