Odbijanie i uczucie pełności po zjedzeniu spaghetti

Witam, W poniedziałek zjadłam spagetti i od tego czasu borykam się z problemami. Czuję "ranę" w żoładku, nie mam apetytu, jest mi niedobrze, odbija mi się, uczucie pełności. Co to może być? Wstawić się jak najszybciej do lekarza?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję picie dużej ilości płynów, najlepiej ciepłej herbaty, ew. zastosowanie espumisanu. Jeżeli objawy nie ustępują prosze skontaktować się z lekarzem. Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.