Co oznacza uczucie pełności i zawroty głowy?

Witam od kilkudziecięciu minut wystąpiły u mnie dziwne objawy, uczucie pełności i ciepła w klatce piersiowej, uczucie jakbym miała coś w gardle i nie mogła tego przełknąć. Pojawiło sie również uczucie zawrotów głowy. Przebywam obecnie za granicą i nie chciałabym panikować i leciec do szpitala. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Izabela

Witam!
Jeżeli sprawa jest jednorazowa i ustępuje to bym na Pani miejscu nie panikował. Objawy, które Pani przedstawiła najbardziej przemawiają za podłożem nerwicowym. Doraźnie można to złagodzić lub nawet usunąć ziołowymi lekami przeciwlękowymi i uspokajającymi, np. melisa, kozłek lekarski, ew. Hydroksyzyna. Po powrocie do kraju wskazane porządne leczenie: psychoterapia plus ew. leki z grupy SSRI.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.