Wzdęty brzuch, odbijanie, gazy i uczucie pełności

Witam otóż od pewnego czasu męczy mnie wzdety brzuch szczególnie po jedzeniu miewam tez gazy odbijanie lecz nie są tak uciążliwe najbardziej to uczucie pelnosci i ciężkości po posiłku oraz po przebudzeniu się rano przelewa mi się i burczy w brzuchu. Stolec oddaje raczej regularnie nie jest on rzadki ani twardy raczej normalnej konsystencji lecz grudkowaty z niektórymi kawałkami pokarmu dodam iż nie odczuwam bólów brzucha lecz takie rozdecie wyniki krwi i usg jamy brzusznej wporzadku

Trzeba zasięgnąć porady dietetyka. Jeżeli objawy nie ustapią po diecie to zalecam konsultacje gastroenterologa