Uczucie pełności po jedzeniu

Witam. Mam 23 lata. Mój problem jest taki ze jak zjem to mam uczucie pelnosci i czasami nudności, burczenie w brzuchu, czasami klucia, przelewanie, jakieś dziwne piszczenie w gardle, duszności dziwne uczucie w buzi cos jakby pieczenie szczypanie uczucie jak bym miał cos w gardle. Objawy nasilają się jak siedzę np prowadzę samochód a jest mi lżej jak się położę. Proszę o pomoc ponieważ to jest duży problem w normalnym codziennym funkcjonowaniu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.