Ból kolana i wynik prześwietlenia

Bardzo proszę o pomoc .Od 2 tygodni boli mnie kolano ,mam 60 lat .Ból zaczął się gwałtownie po nocy .wynik prześwietlenia.Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe stawu ze zwężeniem szpary stawowej od str.przyśrodkowej i dyskretną brzeżną osteofitozą powierzchni stawowej .Ból jest coraz większy i niema znaczenia w jakiej pozycji trzymam nogę .wizyta u ortopedy dopiero za miesiąc.proszęo pomoc bo nic nie pomaga Czy mogę spróbować lampę na podczerwień? pozdrawiam Maria.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, można oczywiście spróbować zabiegów w postaci czy to lamp czy krioterapii, proszę dobrać to co Pani najlepiej będzie pomagać. Ponadto zalecana jest dieta w celu obniżenia masy ciała oraz środki p/bólowe. Pozdrawiam