Ból kolana nad rzepką

Witam! od 3 lat boli mnie lewe kolano,nie było żadnego urazu.Kolano boli nad samą rzepką w ruchu i spoczynku.Momentami nie mogę chodzić,kuleję.dodam że byłam i u ortopedy i u reumatologa (podejrzenie o rzs niepotwierdzone). Noga boli mnie teraz intensywnie od września czyli od ponad pół roku.3 lata temu był robion rezonans tego kolana.3 miesiące temu zrobiłam ponownie prywatnie usg.Pan który robił mi usg powiedział że nic nie widać i żebym nie jeździła na rowerze przez 3 miesiące.

Witam,
jeżeli nie widać żadnej patologii w badaniach obrazowych trudno jest z poziomu porady internetowej cokolwiek Pani pomóc.
Proponuję żele przeciwbólowe, przeciwzapalne do stosowania miejscowego, glukozaminę w tabletkach.