Artroskopia kolana z powodu chondromalacji rzepki II stopnia

Moja córka 14 miesięcy temu przeszła artroskopię lewego kolana z powodu chondromalacji rzepki II stopnia i fałdy skrzydłowatego przyśrodkowego. Kolano cały czas boli i jest opuchnięte nie pomagają zimne okłady ani leki przeciwbólowe. Córka coraz częściej skarży się na uczucie rozpychania w stawie. Podczas wykonania większego kroku pojawia się silny ból, który po chwili ustępuje. Kolano wydaje odgłosy '' strzelania'', ''chrupania''. W jaki sposób załagodzić objawy? Co jest przyczyną tych objawów?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważne by było wykonanie badania dlatego zalecam wizyte u lekarza ortopedy dzieciecego celem postawienia diagnozy i wdrożenia leczenia. Pozdrawiam