Ból kolana od kilku miesięcy a wynik USG

Witam, od kilku miesięcy boli mnie kolano, ból nasila się podczas chodzenia. kolano wyskakuje mi na boki. Puchnie mi łydka nie jest to zakrzepica. Moje USG staw rzepkowo-udowy chondromalacja II/III stopnia. Ustawienie rzepki wysokie. Lateralizacja czynnościowa do9 mm. Łękotka przyśrodkowa-o nieprawidłowej echostrukturze ze zmianami przeciążeniowymi bez cech uszkodzenia. W dole podkolanowym kaletka B-P z płynem35x15,6x7,6 i zwapnieniem wewnątrz 19,7x6,1x11,8. Czy wystarczy rehabilitacja i proszki

Renata GrzechociĹska

Witam.
Badanie usg wskazuje na nieprawidłowości w postaci płynu w kaletce i zwapnień, proponowałabym się udać do ortopedy, który przeprowadzi dokładne badanie.
Pozdrawiam