Ból kości i stan po nowotworze złośliwym piersi

Witam. Mama miala 2 lata temu nowotwor zlosliwy piersi. Od okolo tygodnia bola ja kosci, a na stawie reki i kolo ramienia zrobilo sie jej takie bolace zgrubienie. Markery miala robione 3 miesiace temu i byly ok. Czy to mozliwe, ze to przerzut do kosci? Dodam, ze nie miala ani razu badan kosci.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Nie można wykluczyć, że przyczyną bólu kości są przerzuty nowotworowe. Na podstawie samego opisu nie można jednak postawić diagnozy. Aby ustalić przyczynę dolegliwości, konieczne jest przeprowadzenie badań. Zalecam pilną konsultację lekarską.