Ból kości w pośladkach po dłuższym siedzeniu

podczas dłuższego siedzenia bolą mnie kości w pośladkach jaka może być przyczyna

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, sugerowałbym zmianę sposobu siedzenia, ew. zmianę siedzenia, zastosowanie poduszki. Ból w pośladkach jest częstym objawem podczas dłuższego siedzenia, zaleca się okresowe wstawanie i wykonywanie prostych ćwiczeń rozluźniających.
Jeżeli ból jest silny/niepokojący, lub uniemożliwia pracę, do zalecałbym skonsultowanie dolegliwości u ortopedy.