Co jest powodem i jak leczyć pogłębiający się ból pośladka?

Witam, od tygodnia mam pogłębiający się ból pośladka, który rozchodzi się w dół tej samej nogi, a teraz już nawet do lędźwi dochodzi. Ból ten jest nasilony gdy siedzę. W pozycji leżącej i stojącej czuje ulgę. Zażywam dwa razy dziennie dexak, na noc tramal oraz używam keto spray forte. Na zdjęciu RTG odcinka lędźwiowego wszystko w porządku. Dostałam skierowanie do ortopedy (min. 2 tyg oczekiwania na wizytę).... Ból uniemożliwia funkcjonowanie. Proszę o pomoc!

Lek. Michał Lenard

Nie bardzo mogę Pani pomóc przez internet, tym bardziej, że jest Pani w trakcie diagnostyki. Musi Panią zbadać ortopeda, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!