Ból kostki u nogi a brak witamin

Witam. Od dluższego czasu, tak 2 tyg boli mnie kosta u nogi. Nie jest to jakies rwanie, kłucie tylko takie dziwne uczucie strzykania lub tak ,,jakbym nie mial tam oleju,, i by tarło coś. Na samą myśl i przerażajace uczucie kuleje i czasami na noge nie moge stanac. W mlodosci mialem skrecona kostke, czyżby to po latach byly takie tego skutki? Czy moze mam brak jakis witamin? Ostatnio mam problemy z wysypianiem sie, malo jem i pije. Za odpowiedz z gory dziekuje.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem przeciążenia stawu, być może z nakładającymi się niedoborami pokarmowymi. Jeśli nie będą miały tendencji do samoistnego ustępowania proszę zgłosić się do specjalisty ortopedy.