Ból kręgosłupa i krwawienia z nosa oraz wynik RTG kręgosłupa
Pracuję w sklepie , wiadomo dźwiganie itp. no to bul w plecach czasami taki że krew z nosa poleci a czasem blokada taka że nie można kroku dać , badania RTG pokazały; zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1,L4-L5 ; zaostrzenie krawędzi trzonu w odc. lędźwiowym ,co oznacza ten wynik , i czy to coś poważnego

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wynik prawdopodobnie przedstawia zwyrodnienie kręgosłupa. Konieczna wizyta u lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Co do krwawienia może być także objawem nadciśnienia tętniczego, proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.