Ból kręgosłupa lędźwiowego nasilający się w nocy

Witam,mam problem z bolem kregoslupa ledzwiowego,bol nasila sie w nocy i przy wstawaniu.Jestem po dwoch seriach zabiegow fizjoterapeutycznych,obecnie chodze na bowena.Bol trwa juz od 3 miesiecy.Co mam zrobic i do jakiego lekarza mam sie udac,bo jestem umowiona do ortopedy,tylko czy on mi pomoze.Prosze o odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Na pewno konieczne jest wykonanie badań obrazowych, aby ustalić przycyznę dolegliwości bólowych kręgosłupa. Najwłaściwszym specjalistą w tej sytuacji będzie ortopeda.