Ból kręgosłupa oraz drętwienie palców u rąk po nastawianiu kręgosłupa

Byłam ostatnio na w hotelu ze SPA gdzie poszłam na nastawianie kręgosłupa. Od tamtego czasu drętwieją mi palce u rąk i boli mnie dolna część kręgosłupa. Dlaczego tak się dzieje i jak długo to jeszcze potrwa?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy mogą świadczyć o nieprawidłowym/nieprofesjonalnym wykonaniu zabiegu, co mogło doprowadzić do uszkodzenia struktur kręgosłupa. Zdecydowanie proszę zatem udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. Być może wskazana będzie diagnostyka obrazowa lub konsultacja neurologiczna.