Ból kręgosłupa pomiędzy łopatkami oraz zawroty głowy i nudności

Witam od dłuższego czasy zmagam się z bólami kręgosłupa na odcinku pomiędzy łopatkami,czasami nawet nie oge obruić się z boku na bok lub wstać z łóżka, brałam już różne leki takie jak : xefo rapid, doreta, mydoclam forte. pomagały na tydzień lub dwa potem z dnia na dzień wszysko zaczynało się od nowa i coraz gorzej, teraz doszły zawroty głowy i odczucie wymiotne, prosze poradzic co robić do jakiego lekarza iść. z góry dziękuję za pomoc,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak silne dolegliwości bólowe wymagają przeprowadzenia diagnostyki obrazowej. Proszę zatem ponownie skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.