Ból kręgosłupa w odcinku piersiowym

Witam. mam pytanie. Moja przyjaciółka, lat 30 ma ból kręgosłupa-odcinek piersiowy, przez kilka miesięcy jest silny, przeważnie w nocy i rano. Budzi ją ze snu w trakcie przekręcania się na bok. Pojawia się problem ze wstaniem z łóżka z powodu bólu. Potem boli ale już lżej i tak od ponad 3 lat. 2 lata temu miała rezonans, nic nie wykazał. Miesiąc temu robiła podstawowe wyniki i też są dobre. Ona bardzo boi się raka, czy to może być rak? Proszę o pomoc ponieważ ona zaczyna mieć poważne lęki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.