Ból kręgosłupa w okolicy lędźwiowej, chudnięcie i ciemniejszy mocz

Witam!Jakieś pół roku temu zaczęłam odczuwać ból w kręgosłupie w okolicy lędźwiowej po prawej stronie.Gdy byłam młodsza, miałam odmiedniczkowe zapalenie nerek.Przez to od razu zmartwiłam się,zrobiłam badanie krwi i USG jamy brzusznej.Badania te nic nie wykazały.Jednak teraz znów zaczęłam odczuwać ból w kręgosłupie(po lewej stronie).Nie jest to ból ostry,ani ciągły.Za ostatni miesiąc schudłam na 3,5 kg oraz przez trzy ostatnie dni miałam trochę ciemniejszy mocz(żółto-pomarańczowy).Co to może być?

Trzeba wykonać badanie moczu. Jeśli badanie moczu jest ok to może być jakiś mięśnio-ból, który przejdzie za kilka dni. Co do chudnięcia to nie jest to jeszcze tak bardzo dużo. Musi pani dalej się obserwować, Jeśli chudnięcie będzie postępowało trzeba się będzie zgłosić do lekarza.