Ból lewej nerki w nocy

ból lewej nerki najbardziej wyraźny jest w nocy.nie da rady nawet spać lub dłużej leżeć na tym boku.czasem ból promieniuje na drugą nerkę lub na lewy jajnik.ostatnio zauważyłam że nie przetrzymam całej nocy by nie iść do łazienki-wcześniej tak nie było.nie odczuwam bólu przy załatwianiu się.wszystko tak jakby było w normie albo tak mi się zdaje.ostatnio już ból jest na tyle uciążliwy bo silniejszy w nocy i w ciągu dnia też ogranicza mnie ruchowo.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W przypadku tak silnych dolegliwości bólowych konieczna jest konsultacja lekarska.