Ból z lewej strony brzucha pod żebrami promieniujący do nerki

Witam.Moim problemem jest ból z lewej strony brzucha pod zebrami.Byłam u lekarza po pobraniu krwi zapisała mi antybiotyk.Pomogło minął tydz po skończeniu antybiotyku i czuje że ból powraca ale teraz już promieniuje mi na nerkę też z lewej strony.Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym udać się do lekarza gastroenterologa celem wykonania badań np USG jamy brzusznej. Może to być związane np z zapaleniem trzustki. Pozdrawiam