Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kłujący ból brzucha po lewej stronie

Kłujący ból brzucha po lewej stronie.Tydzień temu skończyłem antyb. levoxa(10 dni) i dicrobel retard z powodu zakażenia najądrzy.Pod koniec terapii zacząłem odczuwać kłucie z lewej strony brzucha(5-8cm poniżej żeber).Terapie dokończyłem ale mimo tygodnia wciąż czuję kłujący/pulsujący ból,który trwa czasami parę godzin a nawet dzień,potem może być nawet dzień spokoju,choć mam wzdęcia,gazy i dyskomfort w jelitach,brałem i biorę probiotyk i po antyb. contoloc control,ale objawy nie minęły,co robić?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Badania krwi - cholesterol

Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogą świadczyć o nieprawidłowościach w obrębie trzustki czy jelit. Wskazana jest wizyta u lekarza celem ustalenia przyczyny dolegliwości.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy