Ból lewej strony biodra i pośladka

Witam Mam Bol lewej strony biodra ,posladka ,dretwieje mi reka ,nie moge spac z bolu ,nie raz mam kucie w tylniej stronie Plecow ,dokladnie pod scapula ,ostatnio zauwazylam opuchniecie gornej nogi ,zastanawiam sie czym moze byc to spowodowane ,2 lata te u mialam operacje na bunion w lewej nodze ,moze zostal uszkodzony nerw, czsmi wyjade mi sie ,ze to sciatica nerw , Moga byc rozne objawy tym spowodowane ,cisnienie mam w normie ,nie mam problem ze stresem ,czym moze byc to spowodowane

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, powyższe objawy moga być związane z bardzo wieloma jednostkami chorobowymi. Zalecałbym na początek wykonać badania obrazowe w obrębie kręgosłupa. Dalsze zalecenia można postawić po wykonaniu dokładnego badania klinicznego. Pozdrawiam