Ból lewej strony głowy a stosowanie antybiotyku

Mimo brania antybiotyku Zamur 250 zaczęła mnie boleć lewa strona głowy - lewe ucho, trzonowce, dziąsło i migdałek (przez niego wielką trudnością jest nawet przełknięcie śliny), dodatkowo pojawił mi się na języku żółto-zielony nalot. Jest to komplikacja choroby czy coś nowego się rozwija?

Witam serdecznie.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ponieważ nie napisał Pan/Pani z jakiego powodu zastosowany był antybiotyk. W celu dokładnego ustalenia co jest przyczyną opisanych objawów proszę udać się do lekarza rodzinnego.