Nalot na języku po lewej stronie, ból języka podczas mówienia i ograniczenia ruchowe

Witam. Mam problem, który polega na nalocie na języku, tylko po lewej stronie. Dodatkowo wewnętrzna ściana policzka też jest nim pokryta. Język boli przy mówieniu, poza tym jest ograniczony ruchowo. W jedną stronę w sumie w ogóle nie mogę nim ruszyć. Prawa strona jest czysta. Problem męczył mnie już wcześniej, jednak był okres, w którym brałam antybiotyk i po nim właśnie wszelkie dolegliwości ustąpiły. Jednak teraz wszystko powróciło. Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Nigdy nie stawiam rozpoznań choroby i nigdy nie leczę bez zebrania dokładnego wywiadu lekarskiego oraz osobistego zbadania chorego. Moje porady są ogólnikowe i nie można do końca na nich się opierać. W Pani przypadku proponuje wizytę u stomatologa to może być problem z zębami po tej stronie.