Co może oznaczać biały nalot na języku oraz żółte podniebienie?

Witam. Na języku pojawił się gruby biały nalot, oraz zauważyłam, że moje podniebienie jest żółte. W dodatku z prawej strony policzka wyszedł mi niewielki guzek, niestety przegryzam go zębami ponieważ znajduje się w takim miejscu. Czy powinnam się martwić? Czy może być to od uszkodzonych zębów gdyż stomatolog uświadomił mjie, że bedzie miał z nimi wiele roboty lub przez przebiegajaca infekcje grypowa? Dziękuję z góry za pomoc.

Język i podniebienie masz takie ja Ci Pan Bóg stworzył. A stomatolog niech nie podbija ceny tylko niech spiłuje Ci guzek zęba którym przygryzasz sobie policzek po tej stronie! Pokaż mu tego esemesa.