Ból łopatki i mięśni po wypiciu alkoholu

Mam pewien problem od jekiegoś czasu po spożyciu alkocholu obojetnie jakiego , nawet juz po łyku strasznie bolą mnie łopatki tak jakby łopatki albo mieńśnie, mam takie wrazenie jak by cały ten alkochol sie rozchodzi po mojim ciele trwa to od kilku sekund do 2-3 minut i przechodzi puzniej jak pije nie boli mnie juz nic. troche mnie to zaniepokoiło dlatego pisze . Naczytałam sie ze to nowotwór Ziarniniak ale wiecej objawów nie mam. jestem kobietą mam 23 lata

Witam. Opisane objawy nie budzą niepokoju onkologicznego. Najprawdopodobniej są one wynikiem podrażnienia śluzówki przewodu pokarmowego.