Co może oznaczać ból brzucha i ciemna barwa wymiotów?

Witam na sylwestra strasznie popilem ze tak powiem pilem tylko sama whisky nie mieszalem alkoholu ale wypilem naprawde sporo mysle ze wiecej jak 0.75 l od okolo 19 ej do godz 00:30.Nad ranem wymiotowalem na ciemno znaczy sie moje wymioty przypominaly spalony olej z frytkownicy i to doslownie taki przepalony olej. I do dzisiaj jestem na przeciwbolowych bo mnie boli zoladek raz mniej raz wiecej dodam ze mialem juz kiedys silne bole brzucha i bykem na sorze badania wykazaly niby kamice zolciowa zoladka ze wskazaniem na operacje woreczka nie poddalem sie tej operacji gdyz mam wrazenie ze tobnie jest woreczek tylko wrzody zoladka gdyz czeso odczowalem smak krwi w ustach i jak czadami przelykam sline lub cos zjadam to mialem wrazenie jak by mnie to w srodku w zoladku ranilo znaczy sie tak jakby jedzenie czy co kolwiek co polykam ocieralo sie o swieza rane w zolodku prosze o porade tutaj na forum.. Z Gory Bardzo dziekuje .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć takie ciemne wymioty mogą wynikać np z krwawienia z Górnego odcinka przewodu pokarmowego pilna wizyta u lekarza POZ lub izby przyjęć jest wskazana przy takich objawach