Wymioty po posiłkach po operacji żołądka

Witam.dwa lata temu moj tata mial operacje na zoladek,usunieto mu prawie caly żoląde.od dwoch tygodni przebywa w szpitalu,poniewaz pojawily sie wymioty i utrata masz.teraz wazy 48kg.lekarze zespolili mu rurke do jelita zeby mogl jesc.ma chec jesc,ale co zje to zaraz wymiotuje.lekarz powiedzial,ze juz nic nieda sie zrobic.prosze o pomoc,moze jeszcze mozna mu jakos pomoc.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.ZROZPACZONA

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że istnieje szansa poprawy komfortu życia i zmniejszenia wymiotów, jednak bez możliwości analizy dotychczasowego przebiegu choroby i ew. badań dodatkowych niestety nie jestem w stanie tego stwierdzić, a tym samym zaproponować pomocne rozwiązanie.