Ból łopatki i szyi oracz uczucie zimna

witam od paru dni boli mnie lewa łopatka i momentami szyja z lewej strony oraz cierpnie mi lewa ręka. Zaznaczę że mam takie momenty że telepie mnie zimno. Pozdrawiam Adrianna

Witam,
może doszło do naciągnięcia więzadeł i mięśni podczas np. wysiłku fizycznego lub w czasie snu?
Radziłabym stosować maści/żele przeciwbólowe, rozgrzewające w okolicy bolących miejsc przez kilka najbliższych dni,

pozdrawiam