Ból mięśni i stawów a wyniki badań i przyjmowanie leków

Mam wyniki-1.lgm5,04 lgg51,3 BBU/ml.2powtórny lgm3,29 lgG41,6BBU/ml. Nadal bolą mnie mięśnie i stawy ,chociaż brałem doxycylinum100 1xdziennie,po 2tygod.ponownie dawka j.w tylko 2xpo 100mg.przez 10 dni..Jestem załamany bo nie mam sił -co dalej robić,jestem jak królik na doświadczenia.Czy pomoże mi antybiotyk Bioracef500.10x po 2 tab.potem 20xpo 1tab.?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie napisał Pan w kierunku jakiej choroby były wykonywane badania. W przypadku nieskutecznego leczenia wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.