Ból mięśni podobny jak przy zakwasach na ramionach i na udach

Witam, od jakiegoś czasu, mniej więcej trzy tygodnie dokucza mi ból mięśni podobny jak przy zakwasach na ramionach i na udach, od czasu do czasu mam wrażenie jakby mi ktoś wbijał wielka szpilkę w jakieś miejsce na brzuchu, uczucie jakbym miała coś w gardle i nie mogła tego przełknąć a rano gdy wstanę bardzo boli mnie jakby lewa część gardła pulsując aż do ucha. Czy to może być spowodowane nerwami czy może czymś innym? Będąc u mojego lekarza, który zlecił badania z moczu i krwi nic nie wykryto.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe, co umożliwi postawienie konkretnej diagnozy i wdrożenie leczenia.