Małe krostki na ramionach i udach u nastolatki

Jak pozbyć się krostek na ramionach i udach? Mam 14 lat .Odkąd pamiętam, na wewn. stronie ramion miałam nieznaczne maleńkie krostki,nigdy jakoś mi one nie przeszkadzały.ok. 3/4 miesiące temu na zewn. stronie ramion pojawiły się krostki podobne do tych, które miałam zawsze,ale były nieco wększe,i da rady je wyciskać,ale nie mam zamiaru tego robić, ponieważ jest ich mnóstwo.Początkowo znajdowało się to tylko na ramionach, ale zaczęło się rozchodzić po całych rękach oraz na zewn. stronie ud.
KOBIETA, 14 LAT ponad rok temu

Alternatywy leczenia DCP

DCP to jedna z metod leczenia łysienia plackowatego. Czy są jakieś inne sposoby radzenia sobie z tym problemem? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam, z opisu wynika, że jest to rogowacenie mieszkowe. Należy stosować pilingi do ciała i kremy z mocznikiem na noc. Słońce dobrze robi na takie zmiany. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty