Małe krostki na ramionach i udach u nastolatki

Jak pozbyć się krostek na ramionach i udach? Mam 14 lat .Odkąd pamiętam, na wewn. stronie ramion miałam nieznaczne maleńkie krostki,nigdy jakoś mi one nie przeszkadzały.ok. 3/4 miesiące temu na zewn. stronie ramion pojawiły się krostki podobne do tych, które miałam zawsze,ale były nieco wększe,i da rady je wyciskać,ale nie mam zamiaru tego robić, ponieważ jest ich mnóstwo.Początkowo znajdowało się to tylko na ramionach, ale zaczęło się rozchodzić po całych rękach oraz na zewn. stronie ud.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl