Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Małe krostki na ramionach i udach u nastolatki

Jak pozbyć się krostek na ramionach i udach? Mam 14 lat .Odkąd pamiętam, na wewn. stronie ramion miałam nieznaczne maleńkie krostki,nigdy jakoś mi one nie przeszkadzały.ok. 3/4 miesiące temu na zewn. stronie ramion pojawiły się krostki podobne do tych, które miałam zawsze,ale były nieco wększe,i da rady je wyciskać,ale nie mam zamiaru tego robić, ponieważ jest ich mnóstwo.Początkowo znajdowało się to tylko na ramionach, ale zaczęło się rozchodzić po całych rękach oraz na zewn. stronie ud.
KOBIETA, 14 LAT ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Witam, z opisu wynika, że jest to rogowacenie mieszkowe. Należy stosować pilingi do ciała i kremy z mocznikiem na noc. Słońce dobrze robi na takie zmiany. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy