Ból nadgarstka i kciuka

Witam od jakiegos czasu boli mnie nadgarstek i kciuk czasami nie dam rady nawet utrzymac kubka nie wiem czy udac sie do lekarza byly juz takie bóle ale przechodzily po kilku dniach ale taraz bol jest silniejszy i przy ruchu czuje ze cos tam sie dzieje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie nerwów. Nie możną wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Witam. W tej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zweryfikuje konieczność konsultacji specjalistycznej.