Ból nóg a zapalenie tkanki łącznej w biodrze
Do bólu nogi po by pass , muszę jeszcze powiedzieć ,że mam wypłukane krążki w dolnym kręgosłupie ,kręgozmyk L4 zwężenie kanału, i bol w biodrze- badanie Rtg miednicy wykazało zapalenie tkanki miękkiej, może to ma jakiś związek z bólem nogi i spuchniętą nogą po by pass?

KOBIETA, 75 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane zapalenie jak najbardziej może mieć związek z dolegliwościami bólowymi oraz obrzękiem kończyny dolnej po zabiegu by pass. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ lub specjalistą, który prowadzi Pani leczenie.