Ból nóg od bioder do kolan

od 3 lat bola mnie nogi od bioder do kolan szczegolnie noca gdy spie.bol jest coraz gorszy nie moge spac z bolu.mam46 lat kobieta .badania wszelakie nic nie wykryly.kregoslup tez ok.nie wiem juz co robic.bylam u neurologa i ortopedy kolej na reumatologa .pomoze mi ktos .z badan wyszla tylkominimalna anemia .latex ok bialko ok.kwas moczowy ok.borelioza ok.pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do reumatologa. Niestety bez badania nie mogę nic więcej powiedzieć. Być może jest to jakaś kwestia naczyniowa. Może warto byłoby udać się jeszcze do chirurga naczyniowego.