Stwierdzone zwyrodnienie bioder i kolan w wieku 17 lat

Wiitam. Mam stwierdzone zwyrodnienie bioder i kolan w wieku 17 lat. Od dluzszego czasu najbardziej jak leżę ( choć bol tez odczuwam w kazdej pozycji czy stojacej czy siedzacej) bola mnie cale plecy. Najbardziej czesc ledzwiowa i prawa czesc (barku, lopatki, ramienia)promieniujacy do łokcia nawet do nadgarstka. Odczuwam tez przy trzymaniu np telefonu dziwny bol w lokciach. Jakby sztywnienie. I w tedy musze szybko wyprostowac rece. Co to moze być?

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu ciężko stwierdzić co jest przyczyną. Sugeruję wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.