Silny ból nadgarstka promieniujący do łokcia i palców

od 2 lipca odczuwam bol w lewym nadgarstku , szczegolnie po przebudzeniu,fizykoterapeuta stwierdzil ze to przeciazenie i bol powinien minac, od wczoraj , tj. 7.09.2014r. bol sie nasilil i promieniuje do lokcia i palcow oraz odczuwam bol w stawie skokowym tez po lewej stronie. lekarz pierwszego kontaktu dal skierowanie do chirurga , a nie mialam urazu nadgarstka i stawu skokowego. jakie kroki warto poczynic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza rodzinnego oraz udać się do specjalisty. W tym wypadku bardziej odpowiednim byłby ortopeda.