Objawy zespołu cieśni nadgarstka i guzy na nadgarstku

Mam objawy zespolu ciesni nadgarstka i jakies dziwne guzy na nadgarstku do tego oslabienie rak bol miesni od nadgarstka do lokcia. Lokcie tez bola i miesnie az do barku wraz z barkiem. badanie emg w granicy normy. Nie wiem co mi jest mowia zwyrodnienie stawow do kogo sie udac wspomne ze bola mnie biodra kolana kregoslup ledzwiowy i bol miesni ud i badrzo zimna lewa stope czasami zimna od kolana. Co robic czy to grozne. Prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna być Pani pod kontrolą poradni ortopedycznej. Warto również udać się na wizytę do specjalisty reumatologa. Do wymienionych poradni w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.