Ból nogi po opuchliźnie przy torbieli Bakera
witam mam 17 lat.3tyg temu spuchło mi kolano po kilku dniach opuchlizna zeszła na łydkę po badaniu usg stwierdzono torbiel bakera 7,5x3,5x1.5 podano mi clexane150 10 zastrzyków i cyclo3fort. minęło 10 dni opuchlizna zeszła ale noga boli chirurg powiedział ,że się wchłonie w co nie bardzo wierzę. czy to możliwe,że samo zniknie

MĘŻCZYZNA, 17 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Występowanie torbieli Bakera zawsze jest konsekwencją patologii w obrębie stawu kolanowego. Sugeruję zatem przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki stawu kolanowego pod okiem specjalisty ortopedy.