Czy torbiel Bakera należy leczyć?

Witam, moje pytanie dotyczy torbieli Bakera/Bekera czy się ją leczy (bo mam ja w kolanie - tak wyszło MR) czy też to się nie leczy i można z tym żyć? Nie wiem co zrobić u lekarza jeszcze nie byłam ...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Torbiel Bakera jest zwykle następstwem innych nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.