Wynik badania MR stawu kolanowego

Rozmiękanie chrząstki stawowej?Witam to znowu ja.Miałam tylko lekkie stłuczenie kolana i nic po za tym. .A oto dokładny opis z MR koalna pr.:Zmiany chondromalacyjne 1-go stopnia chrząstki bocznej po. rzepki.Policykliczna torbiel Bakera dł ok. 26mm.Nieznacznie wzmożona ilość płynu w bocznym przedziale kolana oraz wzdłuż ś.m. podkolanowego, w kaletce ś. głowy przyśrodkowej m.brzuchatego i w kaletce podrzepkowej.Ww. krzyżowe, poboczne, w.rzepki i troczki oraz łąkotki zachowane.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian pourazowych w obrębie stawu kolanowego. Badanie obrazowe należy skonfrontować z badaniem ortopedycznym. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy