Ból obu barków u 19-latka

Witam, mam 19 lat od około 4 lat odczuwam ból obu barków wygląda to tak, że czuje kłucie przez kilka tygodni pozniej kilka miesiecy przerwy i znowu ból odczuwam w lewym prawym a czasami w obu barkach nie tylko przy ruchu lecz także w bezruchu. Byłem u ortopedy który odesłał mnie do reumatologa który wykluczył zapalenie oraz choroby nowotworowe na rezonans magnetyczny wykazał "cechy uszkodzenia przyczepu mieśnia nadgrzebieniowego bez cech jego zerwania" Dostałem Biofenac i Urydynox który nie po

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli obraz rezonansu wskazał na uszkodzenie mięśnia i stan nie ulega poprawie po stosowaniu zaleconych leków, proszę ponownie udać się do ortopedy. Proponuję obserwować co może wywoływać, nasilać objawy.
Pozdrawiam