Ból oczu po zastosowaniu olejku rycynowego na rzęsy

Witam mam pytanie. Ostatnio polecila mi kolezanka na zastosowaniu na rzęsy olejku rycynowego poniewaz po nim rosną rzęsy, po zastosowaniu go na rzęsy bolą mnie oczy tzn. Pieką nie wiem co zrobić... Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę obficie przemyć wodą. Jeżeli ból nadal będzie się utrzymywać konieczna jest wizyta na dyzurze okulistyczny.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Proszę przepłukać oczy wodą. Jeśli objawy nie ustąpią, polecam kontakt z okulistą.

z poważaniem
Michał Kurek

Dzień dobry,

Najbezpieczniej będzie zaprzestać stosowania tego preparatu, przemyć oczy wodą i zgłosić się na konsultację u lekarza okulisty.

Pozdrawiam